Flat Preloader Icon

شماره تماس : 02177381767 - 09123972234 - 09333577698 - 09128088402

آدرس: تهران، تهرانپارس، بلوار شهید ناصر کاظمی (شاهد)، پلاک 426، واحد 10

سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

پلیمریک MDI

مطالبی که در این صفحه خواهید خواند

 ایزوسیانات چیست ؟

متیل دی فنیل دی ایزوسیانات (MDI)

تولید کنندگان عمده ایزوسیانات

ایزوسیانات PM200 شرکت وانهوا (WANHWA)

مهم ترین کاربرد ایزوسیانات PM200

نحوه نگداری ایزوسیانات

خرید ایزوسیانات PM200

جمع بندی

ایزوسیانات pm200

ایزوسیانات چیست؟

ایزوسیانات (Isocyanate) دسته‌ای از ترکیبات آلی با فرمول عمومی (R−N=C=O) است. ترکیباتی که شامل دو گروه عاملی ایزوسیانات است، به دی ایزوسیانات ها معروف هستند. این مواد در واکنش با پلی ال ها دسته‌ای از مواد پلیمری به نام پلی‌اورتان را می سازند. این ترکیبات از خانواده ترکیبات شیمیایی با وزن مولکولی کم و بسیار واکنش پذیر هستند. قسمت عمده کاربرد ایزوسیانات ها در تشکیل پلی یورتان هاست

ایزوسیانات‌ها با الکل‌ها (هیدروکسیل ) واکنش داده و پلیمرهای پلی یورتان را تولید می‌کنند. از سری این محصولات می‌توان به: فوم های پلی یورتانی، الاستومرهای ترموپلاستیک، رنگ‌های پلی یورتان، عایقهای پلی یورتان، پوشش‌های سطحی، صندلی‌های اتومبیل، مبلمان، پوشش‌های کف، تشک، مواد بسته بندی، کفش، لاستیک پلی اورتان و چسب‌ها و …. اشاره کرد.

پرمصرف ترین ایزوسیاناتها MDI و TDI هستند

متیلن دی فنیل دی ایزوسیانات (MDI)

متیلن دی فنیل دی ایزوسیانات ( Methylene diphenyl diisocyanate) با اسم های دیگری از قبیل دی فنیل متان دی ایزوسیانات، MDI شناخته میشود و یک ترکیب آروماتیک از خانواده دی ایزوسیانات ها است.

تولید کنندگان عمده ایزوسیانات

شرکت وانهووا Wanhwa چین (Wannate PM200)

شرکت Kumho Mitsui کره جنوبی (Cosmonate M200)

شرکت Mitsui ژاپن (Millionate MR200)

شرکت Cavestro آلمان (Desmodur 44V20L)

شرکت BASF آلمان (Iso PMDI 92140)

داو Dow آمریکا

 هانسمن Huntsman آمریکا

پتروشیمی کارون ایران (Karunate KP200)​​​​​​​

ایزوسیانات PM200 شرکت وانهوا (WANHWA)

ایزوسیانات PM200 چیست؟

ایزوسیانات  PM200 WANNATE در چین تولید می شود و یکی از معروف ترین و پرمصرف ترین ایزوسیانات ها در ایران است. این محصول که در دمای اتاق مایع قهوه ای رنگ است و در صنعت فومهای سفت یا ریجید به کار میرود.ایزوسیانات PM200 شرکت وانهوا  مخلوطی از ایزوسیانات های آروماتیک دو حلقه ای و سه حلقه ای و با وزن مولکولی بالاتر است. و به همین دلیل ایزوسیانات PM200 دارای ویسکوزیته و عملکرد بالایی دارند. ایزوسیانات پی ام ۲۰۰ در صنایع مختلف از جمله فوم سخت، مموری فوم، چسب، رنگ، قطعات خودرو و تولید فوم چوب کاربرد دارد. فوم سخت پلی یورتان (Rigid) به عنوان عایق در تمامی یخچال و فریزرهای خانگی و صنعتی استفاده می شود . ایزوسیانات با پلی ال و گاز پف زا R141b و سیکلوپنتان ترکیب و تولید فوم می نماید.

از دیگر کاربردهای مهم ایزوسیانات ها می توان به تولید الاستومرهای پلی اورتان اشاره کرد. الاستومرهای پلی اورتان دارای قطعات سخت و نرم هستند که مقاومت در برابر سایش عالی و خواص کششی بسیار خوبی را ارائه می دهند. بر خلاف بسیاری از مواد دیگر، الاستومرهای پلی اورتان حتی در دماهای پایین خاصیت ارتجاعی دارند. قسمت نرم الاستومر پلی اورتان به پلی استر مورد استفاده یا ساختار پلی استر بستگی دارد، در حالی که قسمت سخت به اورتان و اوره حاصل از واکنش ایزوسیانات با آمین یا DL اشاره دارد. از انواع ایزوسیانات های مورد استفاده در تولید الاستومرهای پلی اورتان می توان به ایزوسیانات MDI خالص، تولوئن دی ایزوسیانات TDI، ایزوسیانات HDI، ایزوسیانات ایزوفوراندیل و ایزوسیانات PMDI از پتروشیمی کارون اشاره کرد. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که تمام مواد اولیه مورد نیاز صنعت پلی یورتان از نفت گرفته می شود و قیمت پلی یورتان به شدت به قیمت جهانی نفت بستگی دارد.

مشخصات فنی ایزوسیانات PM200

 • نام محصول
  :

  ایزوسیانات PM 200 (پی ام ۲۰۰)

 • رنگ
  :

  قهوه ایی رنگ

 • فرم ماده
  :

  مایع

 • کشور تولید کننده
  :

  چین

 • وزن
  :

  ۲۵۰ کیلو گرم

 • بسته بندی
  :

  بشکه

 • واحد اندازه گیری
  :

  کیلوگرم

 • ویسکوزیته
  :

  ۱۵۰-۲۵۰

مهم ترین کاربرد ایزوسیانات PM200

⇐ ایزوسیانات PM200  در تولید فوم پلی یورتان یخچال خانگی و صنعتی کاربرد دارد، از این فوم ها به عنوان عایق دریخچال  های خانگی و صنعتی، به منظورکاهش مصرف انرژی استفاده می شود 

⇐ ایزوسیانات PM200 درصنعت چسب و رنگ اهمیت زیادی دارند

⇐ ایزوسیانات PM200 به عنوان یک عنصر اصلی درتولید انواع قطعات و لوازم خودرو از جمله فرمون و سپر خودرو استفاده می شود.

⇐ تولید فوم چوب: ایزوسیانات PM200 به عنوان هاردنر پلی یورتان برای تولید فوم چوب استفاده می شود. این فوم ها معمولا جهت تولید مبلمان و در صنعت ساختمان (گچ بری پیش ساخته و قرنیز و …، قاب عکس و قاب آینه، مجسمه، سرستون، ماکت سازی و هر نوع قطعه‌ای که قابلیت تولید با چوب را دارد، به دو صورت دستی و یا ماشینی، مورد استفاده قرار گیرد.

⇐ ایزوسیانات PM200 به دلیل خاصیت عایق کاری عالی به عنوان عایق درصنعت برق و الکترونیک استفاده میشود

⇐ ایزوسیانات  PM200 در تولید ساندویج پانل های پلی یورتان استفاده می شود از این پانل ها برای عایق حرارتی و صوتی در ساختمان ها استفاده می شود.

نحوه نگهداری ایزوسیانات PM200

برخلاف ایزوسیانات MDI  خالص ایزوسیانات PM200 را می توان در دمای اتاق ذخیره کرد. ایزوسیانات PM200 در طیف وسیعی از دماها پایدار است و یکی از جنبه های مهم ایزوسیانات PM200 دمای ذخیره سازی است. این سخت کننده در دماهای پایین ویسکوزیته را افزایش می دهد و در دمای زیر ۵ درجه باعث کریستال شدن می شود. این ترکیب نقطه اشتعال بالایی دارد و در دمای اتاق مشتعل نمی شود. یکی از مسائلی که همیشه هنگام بحث در مورد استفاده از ایزوسیانات ها مطرح می شود مسمومیت است که همیشه تعدادی از خطرات را برای کسانی که مستقیماً با این مواد سروکاردارند به وجود می آورد.

خرید ایزوسیانات PM200

خرید MDI خارجی

مناسب ترین قیمت ایزوسیانات PM200 در بازار

فروش فوری ایزوسیانات PM200

ارسال ایزوسیانات به سراسر کشور

با کیفیت ترین ایزوسیانات موجود در بازار

جهت اطلاع از قیمت به روز ایزوسیانات و ثبت سفارش خود با شرکت شیمیایی پارس یکتا پلیمر پویا عرضه کننده مواد صنعتی و شیمیایی تماس حاصل فرمایید.

 تلفن شرکت : ۷۷۳۸۱۷۶۷

 همراه : ۰۹۱۲۸۰۸۸۴۰۲

بسته بندی ایزوسیانات PM200

در بشکه های ۲۵۰ کیلوگرمی عرضه می شود.

جمع بندی

ایزوسیانات ها، یکی از مهم ترین مواد شیمیایی هستن. و معمولاً به عنوان مواد اولیه برای تولید فوم پلی یورتان استفاده می شوند. امروزه با استفاده گسترده از فوم پلی یورتان، استفاده از این ماده شیمیایی به طور طبیعی افزایش یافته است. این در حالی است که بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی ایزوسیانات کارون، ایزوسیانات Pm 200 و … را می فروشند.

ثبت نام کنید و در خبرنامه ما مشترک شوید

از جدیدترین تخفیف ها و اطلاعیه ها بهره مند شوید.

  ارتباط با ما

  آدرس: تهران، تهرانپارس، بلوار شهید ناصر کاظمی (شاهد)، پلاک 426، واحد 10

  محصولات

  در نقشه پیدا کنید

  مشاوره رایگان

  تماس تلفنی