Flat Preloader Icon

شماره تماس : 02177381767 - 09123972234 - 09333577698 - 09128088402

آدرس: تهران، تهرانپارس، بلوار شهید ناصر کاظمی (شاهد)، پلاک 426، واحد 10

سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
سیکلوپنتان برای چه مواردی استفاده می شود؟
مدیریت سایت
۱۹ مرداد ۱۴۰۲
196بازدید

سیکلوپنتان برای چه مواردی استفاده می شود؟

سیکلوپنتان برای چه مواردی استفاده می شود؟

سیکلوپنتان برای چه مواردی استفاده می شود؟

پنتان دارای n-پنتان، ایزوپنتان، سیکلوپنتان، نئوپنتان است. امروز قصد داریم در مورد اینکه سیکلوپنتان برای چه مواردی استفاده می شود با شما صحبت کنیم، سیکلوپنتان عمدتا به عنوان عامل کف کننده برای فوم پلی اورتان سفت و سخت در یخچال، فریزر، صنایع سردخانه و عایق خطوط لوله استفاده می شود. ارزش لایه اوزون و اثر گلخانه ای صفر است، یک عامل کف کننده جدید سازگار با محیط زیست است. همچنین در سال های اخیر برای جایگزینی مبردهای حاوی کلروفلوئوروکربن استفاده شده است زیرا حاوی کلر یا فلوئور نیست.

حلالیت سیکلوپنتان در پلی‌ال‌های پلی‌اتر کم است، بنابراین به طور کلی لازم است از پلی‌ال‌های پلی‌اتر با ویسکوزیته پایین استفاده شود و سیکلوپنتان را می‌توان با ایزوپنتان مخلوط کرد. غلظت بالای بخار موجود در سیکلوپنتان چشم و مجاری تنفسی را تحریک می کند. تحریک دستگاه گوارش. اگر بلعیده شود، به راحتی وارد مجاری تنفسی شده و باعث پنومونی آسپیراسیون می شود. ممکن است بر سیستم عصبی مرکزی تأثیر بگذارد. منجر به کاهش هوشیاری می شود. تماس مکرر یا طولانی مدت با پوست ممکن است باعث خشکی و ترک خوردگی و درماتیت شود.

سیکلوپنتان مایعی بی رنگ است که بخار آن از هوا سنگین تر است و می تواند در امتداد زمین جریان یابد. همچنین می تواند الکتریسیته ساکن تولید کند و با عوامل اکسید کننده قوی واکنش دهد. سیکلوپنتان در تعدادی از ترکیبات کم انرژی، از جمله (چهار اتم کربن در یک صفحه، یکی خارج از صفحه) و نیم صندلی (سه اتم کربن مجاور در یک صفحه، چهارم در صفحه و پنجمین اتم در زیر) نوسان می کند. متقارن ترین

سیکلوپنتان چه نقشی در کف کردن یخچال دارد؟

یخچال‌ها انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کنند و در هنگام سرد کردن، مبرد مصرف نمی‌کنند. مبرد داخل یخچال مانند یک باربر است که دائما انرژی گرمایی یخچال را از یخچال خارج می کند.

مبرد در بستنی برقی جدید حافظ محیط زیست سیکلوپنتان است که به نوعی موادی است که هم به راحتی مایع می شود و هم به راحتی تبخیر می شود و همچنین حفاظت از محیط زیست وقتی به سمت فریزر جریان می یابد به سرعت تبخیر می شود، پدیده تبخیر رخ می دهد و گرما را جذب می کند. ، به طوری که دمای یخچال به تدریج کاهش می یابد تا به هدف خنک سازی برسد.

سیکلوپنتان برای چه مواردی استفاده می شود؟ استفاده از سیکلوپنتان

۱، استفاده کنید:

به عنوان یک حلال، عامل کف کننده در تهیه فوم پلی یورتان (به جای فریون) و مواد مرجع کروماتوگرافی و غیره استفاده می شود.

۲. روش ذخیره سازی:

در انبار خنک و دارای تهویه نگهداری شود. دور از آتش و منبع حرارت نگهداری شود. دما نباید بیشتر از ۲۹ درجه باشد. ظرف را دربسته نگه دارید. باید جدا از اکسیدان نگهداری شود، ذخیره سازی را مخلوط نکنید. امکانات روشنایی و تهویه ضد انفجار پذیرفته شده است. از تجهیزات مکانیکی و ابزارهایی که مستعد جرقه هستند استفاده نکنید. محل ذخیره سازی باید مجهز به تجهیزات درمان اضطراری نشت و مواد نگهداری مناسب باشد.

مزایای سیکلوپنتان به عنوان یک عامل کف کننده

ماده دمنده سیکلوپنتان ماده آلی و یک ماده قابل اشتعال است. در سال های اخیر، سیکلوپنتان به یک جایگزین ایده آل برای عامل دمنده هیدروکلرو فلوئوروکربن تبدیل شده است که عمدتاً در تولید یخچال استفاده می شود. سیکلوپنتان مطلوب ترین عامل دمنده برای محیط زیست است.

با فرض اطمینان از کیفیت پر کردن و ایمنی سیلندرهای گاز، ما می توانیم مبردهای با کیفیت بالا را برای صنایع خودرو، تهویه مطبوع، یخچال و سایر صنایع ارائه دهیم. R22، R23، R134a، R404a، R407c، R410a، R600a، R290، R1270، R170، R1150، R507 و سایر فرآورده های مبرد با مشخصات مختلف سیلندرهای گاز بر اساس صلاحیت مجاز قابل پر کردن هستند. در عین حال، کارخانه های تولید کافی، یک سایت حمل و نقل بزرگ و امکانات عمومی وجود دارد که می تواند نیازهای تولید و فروش را برآورده کند.

این شرکت فایل سیلندر گاز را برای انواع سیلندر گاز ایجاد کرده است. این شرکت با توجه به الزامات «دستورالعمل مدیریت کیفیت پر کردن سیلندر گاز»، سیلندرهای گاز را با فناوری اطلاعات مدیریت می کند تا از نظارت بر روند گردش اطمینان حاصل شود. این شرکت مسئولیت مدیریت سیلندرهای گاز را بر عهده دارد و طبق چرخه بازرسی سیلندرهای گاز آنها را به طور مرتب برای بازرسی به موسسات واجد شرایط ارسال می کند.

کارخانه پرکن این شرکت مجهز به تجهیزات آتش نشانی و تاسیسات پشتیبانی مانند آب و برق می باشد. قسمت پر کردن، قسمت خالی بطری و قسمت کامل بطری ایستگاه پر کردن به مناطق مختلف تقسیم می شود.

تجهیزات و ابزار ایستگاه شارژ کامل است و پرسنل ویژه یا تعمیرات برون سپاری وجود دارد. مخازن تحت فشار باید برای استفاده ثبت شوند، وسایل نقلیه، شیرهای اطمینان و فشار سنج ها باید به طور منظم طبق مقررات بازرسی شوند، ابزار اندازه گیری باید به طور منظم مطابق با الزامات بازرسی شوند، و ایستگاه های شارژ و بارگیری باید قوانین و مقررات ملی مربوطه را به شدت اجرا کنند، و نظارت و راهنمایی ایمنی بخش های نظارت فنی و کیفی و بخش های برتر صالح در تجارت را بپذیرید.

ایستگاه شارژ این شرکت انواع پرسنل مدیریت تجهیزات ویژه و اپراتورها را آموزش داده است، در عین حال اپراتور روش های عملیاتی و آموزش فناوری ایمنی، عملیات ایمنی دقیق، در طول سالیان شارژ ایمنی عملیات بدون حادثه.

این شرکت قوانین، مقررات و استانداردهای فنی مربوطه “مقررات نظارت بر ایمنی سیلندر گاز” و “مقررات نظارت بر ایمنی سیلندر گاز” را به شدت اجرا می کند، سیستم مدیریت کیفیت پر کردن مربوطه را ایجاد می کند و مسئولیت های کارکنان را در تمام سطوح بهبود می بخشد. ، پر کردن سیستم مدیریت و قوانین عملیات ایمن. کار مدیریت پر کردن با دقت انجام می شود تا از کیفیت کار پر کردن و عملکرد ایمن سیلندرهای گاز اطمینان حاصل شود.

دسته بندی:

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

Related Articlesثبت نام کنید و در خبرنامه ما مشترک شوید

از جدیدترین تخفیف ها و اطلاعیه ها بهره مند شوید.

  ارتباط با ما

  آدرس: تهران، تهرانپارس، بلوار شهید ناصر کاظمی (شاهد)، پلاک 426، واحد 10

  محصولات

  در نقشه پیدا کنید

  مشاوره رایگان

  تماس تلفنی